Czy jesteś zainteresowany tym, co robimy? Szukasz partnera biznesowego?

Oferujemy nasze usługi wszystkim firmom z branży motoryzacyjnej i nie tylko. Nasze produkty doskonale sprawdzają się w warsztatach samochodowych, salonach samochodowych, dystrybutorach części samochodowych, warsztatach tuningowych oraz tam gdzie chcesz zaoferować coś wyjątkowego swoim klientom.

W przypadku zainteresowania lub pytań prosimy o kontakt:

E-mail: info@mojakierownica.pl / Telefon: +48 452 372 312

Sprawdź, co piszą o nas klienci

Jacek Korzeniowski
Jacek Korzeniowski
2024-05-17
Jestem mega zadowolony z efektu końcowego. Od samego początku profesjonalne podejście do zamawiającego. Wszystkie szczegóły ustaliliśmy przez telefon i drogą mailową. Ogólnie szybko i sprawnie Zdjęcia przed i po poniżej.
ADAMS ADAMS
ADAMS ADAMS
2024-05-17
Korzystałem z usługi obszycia kierownicy z Opla Insignii B. Otrzymałem kierownicę na podmianę (kaucja 300 zł) i 10 maja 2024r. odesłałem swoją do obszycia a dziś tj. 17 maja 2024r. otrzymałem już swoją obszytą, która jest już zamontowana. Gorąco polecam usługi tej firmy. Pełny profesjonalizm. Adam
Krzysztof Łyskawa
Krzysztof Łyskawa
2024-05-16
Bardzo dobra obsługa, również jakość wykonania na wysokim poziomie. Polecam
Tomasz
Tomasz
2024-05-15
Pierwsze wrażenie to rewelacyjna jakość wykonania, termin realizacji z góry ustalony i dotrzymany, cena również znana i adekwatna do zamówienia. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, fachowe doradztwo :) Gorąco polecam, solidna firma :)
Daniel
Daniel
2024-05-13
Kierownica bmw e60 M-pakiet obszyta super, tak jak chciałem by kierownica wyglądała tak jest, bardzo szybki czas realizacji jak i bardzo dobry kontakt. Bardzo dziękuję Pani Ani, Pozdrawiam 😀
Adam Kosma
Adam Kosma
2024-05-13
Moja kierownica po odnowieniu wygląda świetnie, mimo wyboru możliwie taniej opcji przerasta moje oczekiwania. Dodatkowy plus za doskonały kontakt w trakcie obsługi zlecenia. Szczerze polecam!
Grzegorz Iwanik
Grzegorz Iwanik
2024-05-11
Jestem mega zadowolony z usługi modyfikacji i obszycia kierownicy. Firma dobrała niemalże identyczny kolor skóry (cedar), z którym inne firmy miały problem gdy pytałem. Kontakt z p. Anią bardzo miły. Bardzo krótki termin realizacji usługi zasługuje na mega pochwałę. Jeśli przyjdzie taka okazja na pewno skorzystam ponownie z usług tej firmy. Serdecznie pozdrawiam.
Dominik Gabarski
Dominik Gabarski
2024-05-03
Chciałem bardzo podziękować za profesjonalne podejście do klienta. A w szczególności dziękuję Pani Ani. A samo zlecenie zostało zrealizowane bardzo szybko i na pewno przez profesjonalistów, Kierownica została obszyta tak samo precyzyjnie jak w fabryce Porsche jestem bardzo zadowolona polecam.
Paweł Zwoliński
Paweł Zwoliński
2024-04-27
Bardzo dobry kontakt i ekspresowo zrealizowana usługa a co najważniejsze kierownica została obszyta wyśmienicie i wysokiej jakości materiałem. Polecam!
Kacper Nogalski
Kacper Nogalski
2024-04-26
Polecam, szybko i profesjonalnie 😁

Stwórz swoją wymarzoną kierownicę!

Skorzystaj z naszego konfiguratora, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces doboru odpowiedniego materiału, rozmiaru oraz koloru.

Sprawdź już dziś wszystkie dostępne opcje i skonfiguruj swoją kierownicę!