Potrafimy obszyć kierownicę z wykorzystaniem rożnych szwów i w szerokiej gamie kolorystycznej. W ten sposób tworzymy kierownice unikatowe i oryginalne. Nasze rzemieślnicze umiejętności pozwolą Ci wybrać takie szycie, jakie Ci najbardziej odpowiada.

Serial Stich

Seryjny (999.0)

Naszym zdaniem jest to aktualnie najpopularniejszy rodzaj szwu na rynku motoryzacyjnym w Europie i na świecie. Cały szew składa się z trzech nitek, dla których można wybrać trzy różne kolory.

Performance Stitch

Performance (999.1)

Jest to jeden z najpiękniejszych szwów, którym można ozdobić kierownicę. Szew wykonany ręcznie w skomplikowanym procesie. Dodatkowo do tego szwu stosuje się grubszą nić, co zapewnia jego większą trwałość.

Reinforcing Stitch

Jodełka (999.2)

W przeszłości ten rodzaj szwu można było znaleźć w modelach aut VW. Obecnie widać ten szew również na kierownicach samochodów marki Audi. Szew jodełka jest mocniejszy niż szew seryjny (999.0). Wykonuje się go w jednym wybranym kolorze.

RS Stitch

RS (999.3)

To bardzo czasochłonny i wymagający dużej zręczności szew. Jednak wynik końcowy jest nieporównywalny! To wspaniały szew dla tych, którzy cenią sobie indywidualność i jakość. Szew składa się z trzech nitek, dwie zewnętrzne i jedna środkowa zszywająca.

Bavarian Stitch

Bavaria (999.4)

Miłośnicy samochodów marki BMW Alpin znają ten wzór w dwóch kolorach nici: niebieskim i zielonym. Ta kombinacja kolorów nie jest koniecznością! Możesz dokonać własnego wyboru i dopasować szew do koloru tapicerki swojego samochodu.
(Tylko po wcześniejszym uzgodnieniu)

Diagonal Stitch

Ukośny (999.5)

Tego typu przeszycia nadają kierownicy prosty, ale jednocześnie dynamiczny charakter. Widać to głównie w szwedzkich markach samochodowych m.in. Volvo. Ścieg ukośny wykonujemy zawsze w jednym, wybranym przez Ciebie kolorze.