Maksymalny komfort jazdy dzięki metodzie SOFT in3D

W trakcie konfiguracji nowej wersji Twojej kierownicy możesz skorzystać z opcji SOFT in3D. To specjalna opcja modyfikacji kierownicy dla tych, którzy chcą nadać kierownicy miękki i wygodniejszy chwyt.

Co oznacza SOFT in3D?

Zdecydowana większość kierownic samochodowych wykonanych jest z twardej pianki PU i w naszej opinii komfort ich użytkowania jest niski.

Decydując się na naszą technologie in3D nowy odlew kierownicy nie będzie znacząco odbiegał od standardowej twardości, jednak zapewni poprawę komfortu użytkowania kierownicy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów pragnących otrzymać kierownicę o tak dostosowanej twardości aby jej użytkowanie nie sprawiało uczucia dyskomfortu, pracowaliśmy nad opracowaniem techniki zapewniającej ten cel.

Co w końcu osiągnęliśmy! Dzięki naszej nowej metodzie SOFT in3D jesteśmy w stanie nadać Twojej kierownicy miękkość i sprężystość na niespotykanym dotąd poziomie.

Czy możesz używać SOFT in3D na każdej kierownicy?

Tak, nasza metoda SOFT in3D jest możliwa do zastosowania z każdą kierownicą, na której możemy zastosować technologię in3D. Oznacza to, że możesz wybrać opcję SOFT in3D dla każdego z Design’ów aby Twoja kierownica była miękka w dotyku.

Design V1 Design V2 Design V3

Opcja SOFT in3D jest opcją dodatkowo płatną.

Czy można łączyć warstwę mikrogumy  z opcją  SOFT in3D?

Nie, opracowaliśmy własne, znacznie bardziej praktyczne rozwiązanie, aby nadać kierownicom miękkość. Osobiście zależało nam na tym, aby nie używać warstwy gumy piankowej, ponieważ nie jesteśmy jej wielkimi fanami.

Zapewne zastanawiasz się dlaczego staramy się nie stosować warstwy mikrogumy?

Zastosowanie gumy porowatej powoduje, że sportowy kształt kierownicy pogarsza się oraz kierownica jako całość wizualnie wydaje się zbyt gruba przez co efekt końcowy pogarsza się i traci na jakości.